İnstagram “Girdiğin E-Posta Adresi Hiçbir Hesapla Eşleşmiyor” Hatası ve Çözümü

/ 1 Eylül 2018 / 1.216 / yorumsuz
İnstagram “Girdiğin E-Posta Adresi Hiçbir Hesapla Eşleşmiyor” Hatası ve Çözümü

İnstagram “Girdiğin E-Posta Adresi Hiçbir Hesapla Eşleşmiyor” Hatası ve Çözümü

Geçici süreli olarak hesabını kullanmak istemeyen kişiler için İnstagram hesap dondurma seçeneğini kullanıma sunarken hesabını tekrar aktif hale getirmek isteyen kişiler çoğunlukla “Girdiğin E-Posta Adresi Hiçbir Hesapla Eşleşmiyor” sorunu ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Yine instagram şifre sıfırlama işlemi esnasında bu hata mesajı ile sıklıkla karşı karşıya kalınıyor. Peki, “Girdiğin E-Posta Adresi Hiçbir Hesapla Eşleşmiyor” hatası nasıl çözülür?

Bu Hata Mesajı Neden Ortaya Çıkıyor?

İnstagram kullanıcıları tarafından yapılan şikâyetler dikkate alındığında e posta hatası alınmasına neden olan en çok sorunların;

İnstagram hesap kapatma,

İnstagram hesap dondurma,

İnstagram hesabının sistem tarafından otomatik olarak kapatılması,

İnstagram kural ihlali nedeni ile hesaba belirli süreli erişim engeli uygulanması gibi nedenler olarak öne çıkmaktadır.

İnstagram Hesabıma Nasıl Ulaşabilirim?

Bu sorunu yaşayan kişiler hesaplarına ulaşmak için hangi yöntemi kullanabilecekleri sorusunun yanıtını aramaktadır. Özellikle de sık sık hesap dondurma ve hesap kapatma başvurusu yapan kişilerin karşı karşıya kaldığı bu hata mesajı çözümü için hesap gizliliği söz konusu olduğu için ne yazık ki yapılabilecek hiçbir şey bulunmuyor.

Hata mesajı yayımlanırken size açıklanan sürenin sonuna kadar beklemeniz gerekiyor. Yine instagram hesap çalınması sorunu nedeni ile de bu hata mesajı ile karşı karşıya kalınması mümkündür. Bu şekilde bir sorun yaşıyorsanız hemen İnstagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bildirimde bulunmanız gerekiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.