Instagram grup sohbeti oluşturma 2019

/ 11 Haziran 2019 / 965 / yorumsuz
Instagram grup sohbeti oluşturma 2019

Instagram platformunda da diğer uygulamalarda yer aldığı gibi grup sohbetleri oluşturabilir ve sohbet edebilirsiniz. Tabii ilk olarak sizlere grup mesajının nasıl atılabileceği yada grubun nasıl oluşturulduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Hadi başlayalım.

Instagramda ilk olarak grup sohbeti oluşturmak için DM kısmına giriyoruz. Daha sonra + işaretine basalım. Ardından karşımıza iki seçenek çıkacak ve mesaj gönder kısmına dokunun.

Mesaj gönder kısmını seçtikten sonra, kime kısmı açılacak ve bizler o kısma grup sohbetinde kimlerin yer almasını istiyorsak, o kişileri tek tek seçeceğiz. Böylelikle seçtiğimiz kişiler grupta yer alacak. Daha sonra ileri diyoruz ve mesajımızı yazıyoruz. Bundan sonra ise grup içerisinde bulunan kişilere, mesaj yada fotoğraf gönderebilirsiniz. Herkesin mesajlarınızı göreceğini unutmayın.

Son olarak grup ismini yani adını değiştirmek isterseniz, gelen grup mesajı yada göndereceğiniz mesajda “Bu gruba ad ver…” kısmına bir isim vererek değiştirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.