Instagram henüz paylaşılmadı tekrar dene hatası

/ 2 Nisan 2019 / 1.265 / yorumsuz
Instagram henüz paylaşılmadı tekrar dene hatası

Bugün sizlere instagram’da henüz paylaşılmadı tekrar dene hatası üzerinde sorunlarına çözüm olabilmek için bazı yolları derledik. İşte detaylar…

Genel anlamda instagram birçok sorun bazı kullanıcıları çileden çıkarabiliyor. Platform’da bir video yükleyip, paylaşım yapmak istediğiniz sırada bu hata karşınıza gelebiliyor. Paylaşım yapıldığı an tam öyle sanırken hop ekranda henüz paylaşılamadı tekrar deneyin hatası sizlerin yüklemiş olduğu içeriğin düzgün olarak yüklenmediğinden kaynaklı olabiliyor. Yada herhangi bir bağlantı internet kopukluğu yaşamanızda bu soruna neden olabilir.

Bu sorunu ise deneme yanılma yoluyla kontrol etmek gerek.

İnstagram henüz paylaşılmadı tekrar dene

Instagram‘da bu sorun için birçok çözüm yolu denenmiş olsa bile, sorunun devam ettiği söyleniyor. Bu genel bir sorun olup platformun sunucu yoğunluğundan da kaynaklı olabilir. Ancak sizler aşağıdaki vereceğim çözüm yollarını denemeyi tercih edin.

  • İlk olarak yüklediğiniz resimlerin formatını değiştirin ve yeniden paylaşın. (png, .jpg gibi)
  • Hücresel veri yani mobil internetiniz açık ise, bu sefer Wi-Fi bağlantısı üzerinden deneyin. Veya tam tersi durumu deneyin.
  • Bu hatayı alıyorsanız eğer, ve sorun çözülmediyse, belli bir süre bekleyin belkide sunucu kaynaklı bir sorun vardır.
  • Sürekli bu hatayı alıyorsanız, 4 saat boyunca instagram’a girmeyin ve sonra girip fotoğrafı paylaşmayı deneyin. Sorun çözülecektir.

Henüz paylaşılmadı tekrar dene hatasını bu şekilde deneyerek çözebilirsiniz. Bu yollar kendi denemiş olduğumuz ve işe yarar yollardır.

Sizlerinde soruları varsa yorum kısmından sorabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.