Instagram Hikaye Beyaz Şerit Probleminin Çözümü

/ 14 Temmuz 2020 / 3.816 / yorumsuz
Instagram Hikaye Beyaz Şerit Probleminin Çözümü

Popüler sosyal medya uygulamaları arasında olan Instagram’da beyaz şerit problemi ile karşılaşabilirsiniz. Beyaz şerit problemi sık görülen bir problem değildir. Nadir görülen beyaz şerit problemi ile siz de karşılaştıysanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız.

Instagram uygulamasında hikaye paylaşımı sırasında karşınıza çıkan beyaz şerit sinir bozucu olabilir. Eğer bu tarz sorunlar ile karşılaşıyorsanız ilk olarak uygulamanın güncelliğine bakmanızı tavsiye ederiz. Uygulamanın güncel olup olmadığını App Store ya da Play Store üzerinden kontrol edebilirsiniz. Eski sürümü kullanmanızdan kaynaklı bu problem karşınıza çıkabilir. Uygulama güncellemesi yok ise cihazınızın işletim sistemini güncelleyin.

Güncelleme ardından sorun devam ediyorsa sıradaki işleme geçelim… İlk olarak Menüye girin daha sonra Uygulamalar alanına geçin. Ardından Instagram ve sonrasında ön bellek temizle adımlarını takip ederek sorunun çözümüne kavuşabilirsiniz. Anlatmış olduğumuz adımları uygulamanıza rağmen sorun devam ediyorsa Instagram üzerinden sorun bildir alanına geçiş yapıp, probleminizi Instagram’ a bildirerek çözüme kavuşmasını bekleyebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.