instagram hikaye yükleme sorunu ( Çözüm )

/ 16 Şubat 2019 / 12.311 / 4 Yorum
instagram hikaye yükleme sorunu ( Çözüm )

Ağustos ayında, Facebook’un sahip olduğu fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram , Snapchat Stories’e benzer bir özellik olan Instagram Hikayeler adlı canlı bir video seçeneğini sundu . Kullanıcılar, video ve fotoğraf içeriği yükleme – veya bir Bumerang alma – ve metin, çıkartma , söz ve bağlantı ekleyerek düzenlemeler yapma seçeneğine sahiptir . Profilinize kaydedilmiş kalan Instagram yayınlarının aksine, içerik 24 saat sonra kaybolur. Şirkete göre, Instagram Hikayeleri aylık 200 milyon aktif kullanıcıya sahip.

Ancak her zaman ve sonra bir Instagram hikayesi yüklenemedi. İşte bu olduğunda ne yapmalı.

Böcek olup olmadığını çöz

Bazen bu bir böcek. Örnek olay : Pazartesi günü Instagram , Twitter’da bir hatanın bazı iOS ve Android kullanıcılarının hikaye yüklemesini engelliyor olduğunu doğruladı . Bunu ölçmenin iyi bir yolu , şirketin bir açıklama yapıp yapmadığını görmek için Instagram’ın resmi Twitter’ını izemek . Varsa arkanıza yaslanın ve düzeltmeleri bekleyin. Olmadıysa, diğer kullanıcıların aynı konuda şikayet edip etmediklerini öğrenmek için Twitter’a göz atın.

Uygulamayı yeniden başlat

Bu bir böcek değil. Şimdi ne olacak? Cihazınızdaki uygulamayı yeniden başlatarak temiz bir başlangıç ​​yapabilirsiniz . Bu sayede, uygulamanız çalışıyor veya telefonunuzdaki bir sorunsa, sıfırdan başlayabilirsiniz.

Wi-Fi’nizi kontrol edin

Yeniden başlatma işe yaramazsa, Wi-Fi bağlantınızı kontrol edin. Servis alıyor musun? Wi-Fi bağlantınız güçlü mü? Herkese açıksanız, bazen Wi-Fi’yi kapatmaya ve Hikayelere yükleme yaparken mobil verilerinizi kullanmaya yardımcı olur. Genel olarak, yoğun bir yerdeyseniz hata mesajları bağlantıyla ilişkili olabilir.

Telefonunuzu tekrar başlatın

Hepsi başarısız olursa, telefonunuzu yeniden başlatın . Cihazınızı yeniden başlatmak, ihtiyacınız olan atlamayı sağlayabilir. Instagram’ın yeni bir uygulama güncellemesi olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Eğer öyleyse, işe yarayıp yaramadığını görmek için yeniden başlatmadan önce indirin. Instagram ayrıca uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenizi de önerir.

 

Sorununuz hala çözülmedi mi? Lütfen yorumla bize geri dönüş yapın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.

Yorum yaz

instagram hikaye yükleme sorunu ( Çözüm ) (4 Yorum)

  1. Telefonum mi 9T instagram storyde 30 saniyelik bir video yüklediğimde videonun ilk 10 saniyesi yükleniyor geriye kalan 20 saniye yüklenemedi diyor çözümünü bilen varsa lütfen yazsın