Instagram Hikayeleri Nasıl Gizlenir?

/ 9 Nisan 2020 / 270 / yorumsuz
Instagram Hikayeleri Nasıl Gizlenir?

Bu yazımızda sizlere Instagram hikayelerini nasıl gizleyeceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Instagram uygulamasında hikaye paylaşımı yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazen attığınız hikayeyi bazı kişilerden gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Instagram uygulaması da bizlere bu özelliği sunuyor ve istediğimiz kişilere hikayemizi gizleyerek o kişilerin hikayemizi görmesine engel olmuş oluruz.

Instagram uygulamasında aileniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız yer alabilir. Bazen bazı görüntüleri görmelerini istemeyebilirsiniz. O kişileri çıkarmak yerine hikayenizde gizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hikaye gizlediğiniz zaman karşı taraf atmış olduğunuz paylaşımları görmez. Eğer siz de bu işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

Instagram hikaye gizleme işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak uygulamaya girin ve Ayarlar kısmına geçin. Ayarlar alanında yer alan gizlilik kısmına tıklayın.Gizlilik alanına girince üçüncü sırada yer alan Hikayeler alanına basın. Hikaye gizle alanı üzerinden kişi seçimi yaparak istediğiniz kişiye hikayenizi gizleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Instagram uygulamasında hikaye gizleme konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.