Instagram hikayelerine bakanlar neye göre üste çıkıyor!

/ 18 Nisan 2019 / 642 / yorumsuz
Instagram hikayelerine bakanlar neye göre üste çıkıyor!

Instagram hikayesini görenler neye göre sıralanıyor? Instagram’da hikayeye bakanlar neye göre listelenir? Bu soru çok fazla sorulan ve merak edilen bir soru olup, WhatsApp ve instagram platformunda hikayeye bakanlar veya izleyenler olarak bilinmektedir.

Instagram hikayelerine bakanlar neye göre listelenir?

Dünya genelinde en fazla kullanılan uygulamalardan biriside instagram oluyor. Instagram’da kullanılan hikayeleri kimlerin gördüğünü görebiliyoruz. Listeleme şeklinde ise ilk başta olan insanlar neye göre sıralanıyor hep merak konusu olmuştur. Arada sırada bazıları alta ve bazıları üste çıkmaktadır.

Instagram’da hikayelerinizi izleyenler neye göre üste çıkıyor?

Instagram‘da hikayelerinize bakanların neye göre listelendiğini hepimiz merak ediyoruz ve bunu test eden çok kişi olmuş. Sahte hesaplar ile bazı testler yapmak mümkün.

Reddit platformunda yabancı kişilerden bazıları bir deney yapıyor ve bir hafta boyunca profili çok fazla ziyaret ediyor. Diğer arkadaş ise bir hafta boyunca hiçbir şekilde ziyaret etmiyor. Bir hafta sonra ise deneyi yapan kişi bir hikaye paylaşıyor ve iki sahte hesaptan bu hikayeye bakıyor.

Deneme sonucunda ise profili çok fazla ziyaret eden kişi en üst sırada yer almış olduğu fark ediliyor.

Sizlerde eğer çok fazla merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız, 3-5 gün iki hesap ile test edebilir ve sonucunu görebilirsiniz. Biz bu işlemi yaptık ve profili ziyaret eden hesap en üste çıktı.

Sorularınız için yorum kısmından iletişim kurabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.