Instagram keşfete çıkamıyorum hatası

/ 18 Nisan 2019 / 747 / yorumsuz
Instagram keşfete çıkamıyorum hatası

Instagram günümüzde en fazla kullanılan video ve fotoğraf paylaşım uygulaması olarak rol oynuyor. Sizlerde bu uygulamayı doğru bir şekilde kullanarak takipçi sayınızı attırabilir ve fenomenler listesine girebilirsiniz.

Daha fazla takipçiye ulaşmanız için, keşfet sekmesi sizin için geliştirilmiş durumda. Keşfette çıkan içerikleriniz sizin tanımadığınız insanların sizi takip etmesini ve ilgilerini çekmenizi sağlayacak bu bakımdan takipçileriniz artacaktır.

Instagram’ın keşfet özelliği ise sizin daha fazla izlediğiniz, beğendiğiniz ve baktıklarınıza göre karşınıza çıkıyor. Önceleri yüksek hesapların paylaşımları çok fazla öne çıkarken, artık yeni açılan hesaplar bile buraya düşebiliyor. Ancak asıl soru keşfete çıkma sorusu oluyor. Keşfet bölümünde sayfam çıkmıyor ne yapabilirim?

Keşfet Özelliğinde sayfam çıkmıyor çözümü!

  • Sizlerinde instagram hesabınızda yapmış olduğunuz paylaşımlar keşfet bölümüne çıkmıyorsa, bazı sorunların olduğunu bilmelisiniz.
  • Paylaşımlarınız ilgi odaklı paylaşımlar olmalı ve beğenilebilecek hatta yorum yapılabilecek içeriklerden oluşmalı.
  • Otomatik beğeni ve takipçi hilesi veya botu kullanıyorsanız hesabını spam listesinde olduğundan çıkamayabilirsiniz.
  • Son günlerde spam veya banlanma gibi durumlarla karşılaştıysanız keşfete çıkamazsınız.
  • Üçüncü parti uygulamalar kullanıyorsanız ve arkaplanda hesabınızı yönetiyorsa olumsuz etkileneceksiniz.

Sizler için derlediğimiz bu maddeleri teker teker okuduktan sonra, sorunun ne olduğunu siz daha iyi anlayacaksınız. Bu bakımdan asla hile kullanmayın ve spam yapmayın. Aktif olun ancak yasadışı olmayın.

Sizlerinde instagram hakkında merak ettiği veya sorunları varsa eğer, alt kısımda yer alan yorum kısmından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.