Instagram içerik beğeni testi

/ 1 Mayıs 2019 / 618 / yorumsuz
Instagram içerik beğeni testi

Instagram, platformu kullanan kişilerin fotoğraflarda beğenisi sayısını gizlemek için yeni özelliklik geliştiriyor. Buna ek olarak ise herhangi bir yayının kaç kişi tarafından sevildiğini ne kadar beğenildiğini gösteren bir özelliği getirebilir.

Instagram, fotoğrafların beğeni sayısını gizlemek için çalışmalarına devam ediyor. Şuan için izleyiciler bir yayının kaç kişi tarafından izlenildiğini görmüyor. Kişiler açık olarak gizlenen ve yayınlanmamış olan bu özelliği Wong’un keşfetmesi üzerine haberdar oluyor. Platform’un testi ile kişiler artık paylaşılan yayının ne kadar beğenildiğini size soracak. Fotoğraflarda beğeni sayısının gizlenecek olması ancak birçok detayında görülebilir olacağı haberi yapıldı.

Beğeni sayısı gizlenecek!

Instagram’ın açıklamaları bakımından böyle bir testin olmadığı görülüyor. Bu şekilde herhangi bir çalışmanın olmadığını ancak baskıyı azaltmak için çözüm arayışı içerisinde oldukları dile getirildi. Platform’un açıklamalarında ise rekabeti azaltmak ve beğeni sorununu çözmek için kişilerin istediği taktirde, fotoğraflardan beğeni sayısını gösterip, gizleyebileceği ifade edildi. Aç kapa özelliği ile kişiler isterse gizleyebilir, isterse de görünebilir hale getirecek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.