İnstagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

/ 26 Aralık 2017 / 560 / yorumsuz
İnstagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

İnstagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Nasıl Yüklenir?

İlk olarak sadece akıllı telefonlar için hazırlanan bir uygulama olarak öne çıkan İnstagram kendisini geliştirmeye devam ederken ne yazık ki hala PC kullanımlarında yaşanan pek çok sıkıntı bulunuyor. İnstagram web servisi ile uygulamanın bilgisayardan da kullanılmasına izin verildi ancak ne yazık ki hala uygulamaya bilgisayar üzerinden direkt olarak resim eklenemiyor. Web sürümü hala geliştirilmeye devam ediyor

Gramblr İle İnstagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Ekleme

İnstagram ile bilgisayardan fotoğraf paylaşmak istiyorsanız ne yazık ki bunun için kullanabileceğinizi direkt bir yöntem bulunmuyor. Ancak Gramblr isimli uygulamayı bilgisayarınıza indirerek bu sorunu aşabiliyorsunuz. Uygulama sayesinde paylaşmak istediğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan telefonunuza yükleme zorunluluğunu ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Uygulamayı indirip bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdikten sonra ilk ekranda kayıt bilgilerini doldurup kaydet tuşuna bastıktan sonra fotoğraf yükleme sayfasına geçiş yapabiliyorsunuz.

Nasıl Fotoğraf Yükleyeceksiniz?

  • Uygulamayı açtıktan sonra orta ekranda yer alan bölüme resim/video sürükleyip bırakmanız ya da seç tuşuna basıp yüklemek istediğiniz resim/video seçmeniz yeterli oluyor.
  • Seçtiğiniz resim üzerinden istediğiniz şekilde oynayabilir, fotoğraf boyutunu ayarlayabilirsiniz. Tüm ayarlama işlemlerini bitirdikten sonra kaydet tuşuna basarak bir sonraki adıma geçin.
  • Gelen yeni ekranda filtre ya da hareketler seçeneklerini kullanarak resminizi şekillendirin. Burada yer alan çok sayıda seçenek ile kişiselleştirme işlemlerinizi tamamlayın ve resminizi paylaşmaya hazır hale getirin.
  • Gelen son ekranda ise resme istediğiniz yazıyı ekleyebilir emojiler kullanabilirsiniz. Gönder kısmına bastığınız anda hemen başka bir zaman kısmına bastığınızda ise belirlediğiniz bir anda resminiz paylaşılacaktır. Tamamen ücretsiz uygulamalar arasında yer alan Gramblr çok daha güzel fotoğraflar elde etmenizi sağladığı için mutlaka her İnstagram kullanıcısının sahip olması gereken uygulamalar arasına girmeyi başarıyor.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.