İnstagram’da ”İstek Gönderildi” Süresi Ne kadar?

/ 26 Temmuz 2019 / 954 / yorumsuz
İnstagram’da ”İstek Gönderildi” Süresi Ne kadar?

Instagram platformu artık kişilerin tam anlamıyla aktif olarak vakit geçirdiği bir uygulama diyebiliriz. Peki Instagram’da istek gönderildi süresi ne kadar? Bugün sizlere instagram istek gönderildi süresi hakkında bilinmeyen detaylardan bahsedeceğiz. İşte tüm detaylar…

Instagram üzerinde hem gizli hesap hemde herkese açık hesap yer alıyor. Herkese açık hesap olması halinde, takip et butonuna bastığımızda direk o kişiyi takip ederiz. Ancak bu kişinin profili gizli hesap ise, takip et butonuna bastığımızda, istek gönderildi diyecektir.

Peki istek gönderildi süresi kaç gündür?

Gizli hesaba atmış olduğumuz takip isteği, istek gönderildi olarak düşer ve karşıdaki kişi ne zaman kabul ederse veya ne zaman sil (kabul etme) derse o vakit değişir. Eğer karşıdaki kişi 10 senede kabul etmese veya silmese, sürekli istek gönderildi diye bekleyecektir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.