Instagram’da Kendi Filtrenizi Oluşturacağınız Uygulama!

/ 21 Eylül 2019 / 365 / yorumsuz
Instagram’da Kendi Filtrenizi Oluşturacağınız Uygulama!

Instagram için geliştirilen fotoğraf düzenleyici infltr sayesinde atacağınız fotoğrafları daha da güzelleştirerek uygulamaya sunabilirsiniz. iOS işletim sistemi için geliştirilen bu uygulama sayesinde farklı filtrelerle güzel fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Şu an için 1 milyarın üzerinde kullanıcı bulunan bu uygulama oldukça popüler bir uygulamadır. İçerisinde birçok hazır filtre bulunan program sayesinde fotoğraflarınızı farklı şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu uygulama sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlarda yer almaktadır. Android işletim sistemine ait cihazlarda henüz uygulama yerini almamıştır. Bu uygulama sayesinde kendi filtrenizi oluşturmak da mümkündür. Instagram uygulamasına ekleyeceğiniz fotoğrafı infltr uygulamasından geçirerek daha da güzelleştirmiş olursunuz. Arka planı için ayrı, ön planda yer alan nesne için ayrı düzenlemeler yer almaktadır.

İnfltr uygulaması sayesinde fotoğrafta bulunan renklerle, pozlamayla ve sıcaklıkla oynayabilirsiniz. Uygulama tarafından bu kadar çok filtre sunulması uygulamayı daha da kullanılır hale getiriyor. Sıcak tonlarla oluşturacağınız filtreler sayesinde fotoğrafları daha da güzel göstermiş olursunuz. Uygulama tarafından birçok özellik ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Fakat infltr uygulamasında bazı kilitli filtreler de yer almaktadır. Bu kilitli filtreleri açmak için abone olmanız ya da uygulamayı satın almanız gerekiyor. Birçok ücretsiz özellik kullanıma sunulsa da ücretli filtreleri tercih etmek istiyorsanız o filtreleri açtırmanız gerekiyor. Aylık abone olarak tüm filtreleri sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Aylık 26,99 TL ve yıllık 139 TL olarak seçim yapıp abone olabilirsiniz. İnfltr uygulamasını indirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.