Threads Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?

/ 3 Kasım 2019 / 185 / yorumsuz
Threads Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram tarafından yeni bir uygulama geliyor. Threads adında olan bu uygulamayı Facebook ve Instagram kullanacak. Mesajlaşma konusunda farklı bir deneyim sunacak olan Threads, Instagram’da DM uygulaması yerine geçecek. Instagram’ın DM alanından fazlasıyla verim alınamadı ve bu duruma karşı Facebook’tan bir hamle geldi.

Threads uygulaması Instagram’ın yeni mesajlaşma uygulaması olarak geleceği belirtiliyor ve bu uygulamanın birçok farklı özellikleri yer alıyor. Aynı zamanda Instagram ile uyum içerisinde olacak bir uygulama olduğunu da belirtelim. Bu alana da kişilerinizi bağlayıp arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz. Instagram ile bağlantınızı kurup kullanabileceğiniz bu uygulamanın özelliklerini daha da detaylı inceleyelim.

Arkadaş listenizde bulunan kişiler içerisinde istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz ve seçtiğiniz kişiler sizin şarj seviyenizi görebilir. Sadece şarj seviyenizi değil aynı zamanda konumunuzu ve hızınızı isteğe göre takip edebilirler. Bu uygulama üzerinden hikayeleri izlemeye devam edebileceksiniz. Gelişim aşamasında olan bu uygulamaya bazı işlevler de kazandırılacak.

Threads uygulaması gençlerin oldukça dikkatini çekecek ve şimdiden adını duyurarak popüler olmaya başladı. Threads uygulamasının ne zaman çıkacağı konusunda da resmi bir açıklama gelmedi. Instagram tarafından bu uygulamanın test aşaması gerçekleşiyor ve gelişimi sağlanıyor. Şarj seviyenizi karşı tarafta olan birinin görmesi, şarj konusunda yalan atamayacağınızı gösterir. Ayrıca seçtiğiniz kişilerin sizin konumunuzu görmesi avantaj olarak düşünülüyor. Instagram’ın gelecek olan uygulamasının gözde bir uygulama olması bekleniliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.