Instagram’da takipçi daha fazla nasıl arttırılır?

/ 22 Ocak 2020 / 393 / yorumsuz
Instagram’da takipçi daha fazla nasıl arttırılır?

Bütün dünyanın kullanmış olduğu Instagram platformunda daha fazla takipçi kazanmanız için sizlere bazı yollardan bahsedeceğiz. İnsanların aslında yarısından fazlası yeni ürünler keşfetmek için platformu kullanıyor. Bu bakımdan sizlerin kısa sürede büyümesi için gerekli bilgileri sizlere aktaracağız.

Influencer’lar ile İşbirliği Yapın

Satın alma amacı bulunan müşteriler, ücretli reklam yerine çevriniçi takip ettikleri kişilerin önerilerine daha çok güveniyor. Bu bakımdan reklamlarınızı instagrama verirken bir de ünlü isimlere vermeyi veya ünlü sayfalara reklam vermeyi deneyin.

Örnek verecek olursak eğer, çağrıtaner gibi sayfalara verebilirsiniz.

İlginç Fotoğrafları Sürekli Galerinizde Tutun!

Instagram’Da ilginç ve tuaf medyalar çok fazla beğeniliyor. Sizlerde her hafta bir gününüzü tuaf görseller bulmaya ayırın ve yüzlerce medyayı telefonunuza indirin. Daha sonra ki günlerde bu görselleri rast gele paylaşabilir ve takipçileriniz arasında etkileşime neden olabilir ve yükselebilirsiniz.

Takipçilerinizin Sorularına Cevap Verin

Takipçilerinizin mutlaka sorularına cevap vermeye özen gösterin. Elbette çok sayıda takipçiniz bulunuyorsa bu işlem biraz zorlaşacaktır ancak elinizden geldiğince dikkat çeken yorumlara mutlaka cevap verin. DM kutunuza da bakmayı unutmayın.

Instagram Hesabınızı Doğrulatın

Hesabınızı doğrulatmak için teknik destek alın. Bu işle uğraşanlarla görüşün. Mavi tik daima sizi bir adım öne taşıyacaktır. Platformda mavi tiki olan artık daha çok kazanıyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.