iPhone Cihazlarda Oluşan Titreşim Sorunu

/ 7 Ağustos 2019 / 504 / yorumsuz
iPhone Cihazlarda Oluşan Titreşim Sorunu

Bazı iPhone kullanıcıların yaşadığı sorunlardan biri de, cihaza güncelleme yaptıktan sonra titremede oluşan sorundur. Bu sorun alında cihazın yazılımsal sorunundan kaynaklı olarak ortaya çıkar. Cihaza yeni bir güncelleme yaptığınız zaman bazı sıkıntılar oluşabilir. iPhone tarafından güncellemeler ile gelen hatalar kısa bir süre sonra düzeltilir.

Güncelleme ile gelen sorunlardan birinin de titreşim sorunun olması, kullanıcılar için büyük sorun teşkil ediyor. Cihazınızın titreşiminin açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer sıkıntı yok ise cihazı DFU moduna alın. DFU moduna almak için cihazı kapatın daha sonra tekrar açın. Ardından orta tuş ile kapama tuşuna beraber basın. Bu işlem sonucunda cihazınız DFU moduna geçmiş olur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.