iPhone Mesajlar için Farklı Ses Tonu Ayarlama

/ 15 Ağustos 2019 / 832 / yorumsuz
iPhone Mesajlar için Farklı Ses Tonu Ayarlama

iPhone kullanıcılar için mesaj sesi bir süre sonra sıkıcı gelebilir. Bu ses tonunu değişmek isteyebilirsiniz ve nasıl değişeceğinizi bilmiyorsanız yardımcı olacağız. Sadece mesaj ses tonu değil aynı zaman zil ses tonunu, sesli mesajları, uygulama bildirimleri, Facebook gönderisi, anımsatıcı, e-posta ses tonlarını isteğe göre değiştirebilirsiniz.

Gelen bildirim sesleri size de sıkıcı geliyorsa yeni bildirimlerinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için ilk olarak Ayarlara girin. Daha sonra sesler alanına tıklayın. En son olarak Sesler ve Titreşim modelleri alanına girin. Bu alanda farklı ses tonlarını dinleyip, beğendiğiniz ses tonunu telefonunuza uygulayabilirsiniz. Yukarıda yer alan adımlar sayesinde iPhone mesajlar için farklı ses tonunu ayarlamış olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.