Mart Ayının En İyi Android Cihazları Ortaya Çıktı!

/ 7 Nisan 2020 / 738 / yorumsuz
Mart Ayının En İyi Android Cihazları Ortaya Çıktı!

AnTuTu, akıllı telefon karşılaştırma platformu olarak bilinmektedir. AnTuTu tarafından Mart ayına ait en iyi Android cihazlar açıklandı. İlk 10 sırada Snapdragon 865 işlemcili cihazlar yerini aldı. Kısa bir süre önce tanıtımı gerçekleşen Oppo Find X2 Pro, etkileyici performans göstererek 606.389 puanla ilk sırada yerini aldı. Cihazda yer alan 2 GB LPDDR5 RAM ve 256 GB UFS 3.0 flash depolama fazlasıyla dikkat çekiyor.

Listede ikinci sırada yerini Xiaomi Mi 10 Pro yer alıyor. Cihaz 12 GB RAM LPDDR5 RAM ve 512 GB flash depolama ile kendini belli ediyor. Üçüncü sırada ise Oppo Find X2 yerini alıyor. Listenin ilk üç telefonu bu şekildedir. Xiaomi Mi 10 Pro’nun ikinci sırada olmasının nedeni ise; Find X2 Pro 120 Hz’lik ekran yenileme hızına sahip ancak Xiaomi Mi 10 Pro 90 Hz yenileme oranı sunuyor.

Listenin devamı ise Redmi K30 Pro, iQOO 3, Black Shark 3 Pro, Realme X50 Pro 5G, Vivo NEX 3S 5G, Xiaomi Mi 10 ve Black Shark 3 şeklinde ilerliyor. Dikkat çeken bir konu ise Nubia Red Magic 5G bu listede yerini almıyor. Liste bu şekilde ortaya çıkmıştır. Mart ayında yer alan en iyi Android cihazlar listesi bu şekilde devam etmektedir. İlk sırada Oppo Find X2 Pro’nun yer alması konusunda sizin fikirleriniz nelerdir? Siz en iyi Android cihazlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz