Ppt uzantılı dosya açma işlemi

/ 1 Kasım 2019 / 1.644 / yorumsuz
Ppt uzantılı dosya açma işlemi

Bugün sizlere PowerPoint slayt gösteriminde kullanılan uzantılı dosyalara da ppt uzantılı dosya olarak adlandırılan dosyanın ne işe yaradığı konu hakkında bilgi vereceğim.

Genelde ppt uzantılı dosyalar sunum olarak iş yeri, okul, veya herhangi bir yerde kullanılabileceği gibi bu uygulamaları bilgisayara indirerek açıp kullanabilmektedir. Peki bu uygulamayı aktif hale getirebilmek için hangi yazılıma ihtiyaç duyulur yada hangi program gereklidir.

Bu uygulama için kullanılacak program Microsoft Office PowerPoint yazılımı olması gerekir. Aksi takdirde bu uygulamayı (ptt dosyaları) kullanamazsınız. Bir başka yöntem olarak da Open Office yazılımı da bu uygulamada işinizi görecektir.

Aklınıza takılan soru ve görüşleriniz için yorum kısmında bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz