Pokemon Go Gidiyor Harry Potter: Wizards Unite Oyunu Geliyor

/ 13 Kasım 2017 / 1.297 / yorumsuz
Pokemon Go Gidiyor Harry Potter: Wizards Unite Oyunu Geliyor

İnsanlar Artık Pokemon Go Yerine Harry Potter İle Sokağa Dökülecek

Dünyayı bir dönem deyim yerindeyse sokaklara dökmeyi başaran Pokemon Go oyununu geliştiren firma çok daha fazla dikkat çekecek yeni bir oyunu kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Niantic Stüdyosu tarafından geliştirilen Harry Potter: Wizards Unite oyunu 2018 yılının hemen başında satışa sunulacak.

Harry Potter Efsanesi Devam Edecek

Dünyanın en çok satan romanları arasında yer alan J.K. Rowling tarafından kaleme alınan Harry Potter efsanesi 7 kitaplık bir seriden oluşuyor. Sinema uyarlaması gişede rekorlar kıran kitap serisi 8 sinema filmi olarak hayranlarından yoğun ilgi görürken pek çok çocuk bu seriyi izleyerek büyüdü. Gördüğü yoğun ilgi sayesinde Niantic seriyi oyuna çevirmeye karar verdi ve ilk olarak Warner Bros IE’ye bağlı olan Portkey Games ile anlaştı. Pokemon Go ile aynı temel prensiplere sahip olacak yeni seri sayesinde kullanıcıların akıllı telefonları adeta birer sihirli asaya çevrilecek.

Her Oyuncu Başarılı Bir Sihirbaza Dönüşmeye Çalışacak

Oyunun Pokemon Go efsanesinden çok daha büyük bir başarı yakalamasına kesin gözü ile bakılıyor. Çünkü oyunda maceralara devam ettikçe oyuncular yeni büyüler öğrenmeye devam edecek, gizemli eserleri keşfedecek ve efsanevi canavarlarla mücadele edecekler. Harry Potter: Wizards Unite isimli oyunda yine oyuncular birbirleri ile acımasız bir rekabete girecekler ve daha fazla başarı elde etmek için oyunu daha fazla oynamak zorunda kalacaklar.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz