Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Yakalamak

/ 9 Aralık 2017 / 547 / yorumsuz
Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Yakalamak

Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Yakalamak

Pokemon Go, ilk çıktığı zamandan beri yoğun ilgi görüyor. Her yaştan oyuncusunu sokaklara döken oyundaki en önemli karakterlerden biri olan Pikachu, her oyuncunun en büyük hedeflerinden biri. Ufak tefek ipuçlarını izleyerek oyuna başlar başlamaz Pikachu yakalamak mümkün.

1 – 1.5 Kilometre Yürümek Gerekiyor

Pokemon Go oyununa merak salıp, minik canavarları aramaya başlayan oyuncuların karşısına ilk olarak üç ayrı Pokemon çıkıyor. Genel olarak buradaki seçenekler Bulbasaur, Charmander ve farklı bir başka karakter oluyor. Bu noktada yapılması gereken şey, bu Pokemonları görmezden gelip yürümeye devam etmek. Hemen hemen 5 ila 10 dakika kadar sabrederek yürümeye devam eden oyuncular, ekranlarında aynı ya da birkaçı farklı olan üçlü gruplar halindeki Pokemonlara aldırmadan yürümeye devam etmelidir.

İki ya da üç dakikada bir tekrar tekrar ekranda belirecek olan Pokemonlar, defalarca tekrarlansa bile görmezden gelinmelidir. Yaklaşık olarak 1 – 1.5 kilometre kadar yüründüğü takdirde Pikachu’yu bulma şansı büyük oranda artıyor. Bir süre sonra Pikachu ekranda gözükecek ve oyuncular vakit kaybetmeden üzerine tıklayarak toplarını kahramana fırlatabilecek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.