SnapChat’de Videoları Ters Oynatma

/ 28 Mayıs 2019 / 987 / yorumsuz
SnapChat’de Videoları Ters Oynatma

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri de SnapChat uygulamasıdır. Gelen yeni güncellemeleri ile daha da çok kullanıcı topluyor. SnapChat’in sevilen özelliklerinden biri de ters oynatma videosudur. Bu yazımızda ise sizlere SnapChat uygulaması üzerinden ters oynatma video işleminden bahsedeceğiz. Ters oynatma sayesinde çektiğiniz videoları geriye sararsınız. Aslında siz normal olarak video çekeceksiniz ama bu uygulama sayesinde videolarınız tersten karşınıza çıkacaktır. Bu özelliği hikâyeye atmadan önce uygulayabilirsiniz.

 

SnapChat videoları tersten oynatarak çektikten sonra, videoyu ters görmek istiyorsanız, üzerine basılı tutarak sağdan sola doğru kaydırın. Çektiğiniz videoyu sağdan sola çevirdikçe, hızlı mod, yavaş mod simgeleri karşınıza çıkacaktır. Hatta ekranda hızlı mod için tavşan, yavaş mod için salyangoz çıkacaktır. ‘<<’ bu işaret ekrana geldiğinde ise, videolarınız tersten oynatılacaktır. Tersten oynatma videolarını bu işlem sayesinde uygulayabilirsiniz. Bu modu kullanarak hikâyenizde ters video işlemini paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda ağır çekim video seçeneği de vardır. Çektiğiniz videoyu sadece SnapChat uygulamasında paylaşmayabilirsiniz, aynı zamanda Instagram ve Facebook uygulamalarında da paylaşımda bulunabilirsiniz. Ters oynatma videolarınız oldukça keyifli gözükecektir .


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.