Subway Surfers 1 Milyar İndirme Barajını Geçerek Rekor Kırdı

/ 23 Mart 2018 / 2.562 / yorumsuz
Subway Surfers 1 Milyar İndirme Barajını Geçerek Rekor Kırdı

Subway Surfers 1 Milyar İndirme Barajını Geçerek Rekor Kırdı

Nerede ise her akıllı telefon sahibinin cihazında yer alan klasik oyunlar arasında yer almayı başaran Subway Surfers muhteşem bir rekor daha kırarak tüm dikkatleri üzerinde topladı. Daha öncede pek çok alanda rekorlar kırarak dikkatleri üzerine toplayan oyun son olarak ta Google Play Store mağazasından 1 milyar kez indirilerek bu sınırı aşan ilk oyun olma başarısını gösterdi.

İlk Olarak 2012 Yılında İndirmeye Sunulmuştu

Dokunmatik ekrana sahip olan cihazlar için geliştirilen çok sayıda benzer oyun olsa da Subway Surfers kendi tarzı ile her zaman bunların arasında en çok tercih edilenlerden biri olmayı başarmıştı. Gördüğü yoğun ilgi üzerine pek çok benzeri yapılan oyun istikrarlı bir şekilde yolunda ilerlemeye devam ederken yeni seviye eklemeleri ve eklenen özellikler de daha fazla kişinin oyuna ilgi göstermesini sağlıyor. Şimdiye kadar 79 farklı şehirde geçen turlara ev sahipliği yapan oyun 2017 senesinde 400 milyon indirme sınırını aşmıştı.

Günlük 20 Milyon Aktif Oyuncu Sayısı Var

Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilen oyun firma tarafından yapılan istatistiksel açıklamalar göre günlük 20 milyon aktif oyuncuya sahip. Ücretsiz olarak indirilen oyun hem Android Google Play Store, hem de İOS App Store üzerinden indirilebiliyor. Türkiye’de son derece popüler olan ve yoğun ilgi gören oyun içerisinde ne yazık ki hala Türkiye’den bir şehre yer verilmiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.