Twitter da kaydedilen arama kayıtları nasıl silinir ?

/ 30 Ekim 2019 / 2.871 / yorumsuz
Twitter da kaydedilen arama kayıtları nasıl silinir ?

Twitter uygulaması günümüzde en çok tercih edilen sosyal ağlardan bir tanesi. Bizde bugün sizlere Twitterde arama geçmişinizi silmek istediğinizde neler yapmanız gerekiyor bundan bahsedeceğiz.

Twitter kullanıcılarına kolaylık olsun diye yapacakları aramaları kayıt altına alıyor. Çünkü kullanıcılar bir önceki yaptığı aramaları bir daha yaptığı zaman karşılarına çıkması ve rahat bulabilmeleri için kayıt ediyor. Ama bu durum her zaman işimizi kolaylaştırmaktan ziyade bizi zor duruma sokabilir. Bundan dolayı twitter arama geçmişini silmek isteyebilirsiniz bu arama kayıtları nasıl silinir bir göz atalım.

TWİTTER ARAMA KAYITLARINI SİLME İŞLEMİ 

Twitter arama geçmişini silmek isteyenler aşağıda anlatacağım adımları izlerse arama geçmişlerini silmiş olurlar.

Twitter hesabınıza giriş yapın. Twitterda ara yazan yere basın, bastığınız zaman önceden arama yaptığınız kelimeler tek tek ekrana gelecektir. Daha sonra o kelimelerin hemen yanında sağ üst köşede ” temizle ” butonuyla karşılaşacaksınız. Bu butona bastıktan sonra twitter arama geçmişini temizleme işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Twitter geçmişi silme işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Ama 2019,2020 yıllarında ya da sonraki yıllarda eğer twitter arayüzü değişirse bu anlattığım aşamalarında yerleri değişebilir.

Bugün sizlere twitter arama geçmişini silme işlemini anlattık. Konuyla alakalı sorularınızı ya da görüşlerinizi bildirmek isterseniz yorum kısmına yazabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.