2017 twitter Lite Dosya Boyutu ve Kullanımı

/ 29 Ekim 2017 / 611 / yorumsuz
2017 twitter Lite Dosya Boyutu ve Kullanımı
Twitter Lite İle Cep Telefonunuz rahat Bir Nefes Alacak!
Bildiğimiz anlamı ile Twitter Ligth yani kalorisiz 🙂 ve Cep Telefonlarını yormayan bir sürümünü 2017 de piyasaya sürmüştü ve bu haberimizi daha önce sizlere sunmştuk. Şimdi ise Twitter Lite veri kullanımı hakkında bazı ip uçlarına yer vereceğiz
witter; veri tasarrufu yaptıran, yavaş bağlantılarda sayfaları daha hızlı yükleyen ve akıllı telefonunuzda sadece 1 MB yer kaplayan Twitter Lite uygulamasını sundu.
Geçtiğimiz yıl kullanıcılara sunulan Facebook Lite uygulamasındaki gibi, düşük donanım bileşenlerine sahip akıllı telefonlar ve bağlantı problemi olanlar için çözüm olan Twitter Lite uygulaması, %30 oranında daha hızlı bir Twitter deneyimi vadediyor.
Twitter Lite neler Var
Twitter Lite; sizin timeline’ınız, tweetler, direkt mesajlar, trendler, profiller, bildirimler, resim/video yükleme dahil Twitter’daki tüm ana özellikleri içeriyor.
Twitter, Twitter Lite atılımı ile birlikte servisi milyonlarca kişi için daha erişilebilir hale getiriyor. Bu noktada ihtiyacınız olan sadece akıllı bir telefon veya tarayıcıya sahip bir tablet. 
Bu uygulamayla birlikte veri kullanımı %70’e varan indiren servis, ayrıca anlık bildirim desteğine de sahip.
Shiftdelete
Twitter Lite Kullanıyorsanız Deneyimlerinizi bizimle paylaşın

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.