Twitter Zamanlı Paylaşım Yapma 2019

/ 13 Eylül 2019 / 762 / yorumsuz
Twitter Zamanlı Paylaşım Yapma 2019

Twitter sevilen ve çok sık kullanılan bir sosyal ağ. Burada tanındık biri olmak için bol bol içerik paylaşmanız ve dikkat çeken resimler kullanmanız gerekir ki kullanıcıların dikkatini çeksin.

Eğer ki twitter zamanlı paylaşım yapmak istiyorsanız twitterde maalesef böyle bir özellik bulunmamaktadır. Twitter dışında üçüncü parti yazılımına ihtiyaç vardır.

Tweet zamanlama nasıl yapılır ?

Tweetdeck uygulamasını kullanarak twitter’da zamanlı içerik paylaşımı yapabilirsiniz. Bu programın birkaç özelliğinden bahsedeceğim.

1- Kullanılabilir kolay bir arayüzü vardır.
2-İstenilen tweetleri oluşturduğunuz planlı bir zamanlama ile gönderme sağlayabilirsiniz.
3- Sürükle bırak ile kolay düzenleme sağlarsınız.

Bu uygulama tweetleri artık sizin adınıza zamanlı paylaşacaktır. Bu uygulama ile gif ve fotoğraf ekleyebilirsiniz yalnız video eklemesini yapamazsınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.