Windows Your Phone Özelliği Kullanıma Sunulacak

/ 11 Ağustos 2018 / 1.157 / yorumsuz
Windows Your Phone Özelliği Kullanıma Sunulacak

Windows Your Phone Özelliği Kullanıma Sunulacak

Android ve İOS işletim sistemini kullanana akıllı cep telefonları için geride bıraktığımız günlerde Windows tarafından yeni bir özellik duyurusu yapılmıştı. Windows tarafından yapılan duyuruda Your Phone adı verilen özellik sayesinde Android ya da İOS işletim sistemini kullanan akıllı cep telefonlarının Windows ile senkronize edilerek kullanılabileceği duyurulmuştu.

Mobil Pazarda Başarısız Olmuştu

Mobil pazarının yüksek satış rakamları ile iştahı kabaran Windows hatırlanacağı üzere daha önce Windows Phone modeli ile bu sektöre sağlam bir giriş yapmıştı. Ancak satışa sunulan cep telefonunun istenilen satış hedefini tutturamaması ve teknoloji tutkunlarından yeteri kadar ilgi görememesi nedeni ile Windows çıktığı bu yoldan hemen geri dönme kararı almıştı. Bunun yerine mobil cihaz uygulaması yapmaya karar veren Windows Your Phone adını verdiği uygulama ile cep telefonlarına Windows işletim sistemine entegre olma şansı sunuyor.

Kısa Sürede Kullanıma Sunulacak

Windows tarafından kullanıma sunulan son sürüm olan Windows 10 içerisine akıllı cep telefonları ile uyumlu pek çok özellik koyan Windows bu özellikleri her geçen gün bir üst seviyeye taşımaya oldukça kararlı görünüyor. Windows Your Phone uygulaması cep telefonlarının bilgisayar ile çok daha kolay bir şekilde eş zamanlı çalışmasını sağlayacak. Şu anda test aşamasında olan uygulama yapılacak olan son birkaç düzenlemenin ardından kullanıma sunulacak. Sadece tasarımı ve basit kullanımı ile öne çıkan uygulama kısa sürede çok sayıda kişinin ilgisini çekecek gibi görünüyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.