Xiaomi Mi Mix 2s’in Fotoğrafı Sızdırıldı!

/ 17 Kasım 2017 / 795 / yorumsuz
Xiaomi Mi Mix 2s’in Fotoğrafı Sızdırıldı!

Xiaomi Mi Mix 2s’in Fotoğrafı Sızdırıldı!

Akıllı telefonlarda çerçevelerin incelmesi ve çentikli telefonların artışta olması, 2017 yılında akıllı telefonlarda en sık karşılaştığımız yenilikler oldu. Telefon üreticileri, akıllı telefonların ekranını git gide daha da inceltmeye başladı. Bunun yanı sıra selfie kameralarının ve diğer ön sensörlerin çentik adlı kesme noktasına konması da bu yıl karşılaştığımız bir durum.

Xiaomi Mi Mix 2s’e de Çentik

Sızdırılan fotoğraflara bakıldığında Xiaomi’nin de çentik yapmak istediğini ve telefonda ufak bir yer bırakıp sensörleri oraya yerleştireceği tahmin ediliyor. Çerçevesiz ekran modasının öncüsü olan Xiaomi Mi Mix 2’de alt sağ köşede ufak bir yer bulunuyor ve oraya ön kamera konumlandırıldı. Görünüşe göre Xiaomi, tasarımını biraz daha değiştirip geliştirmeyi düşünüyor.

Alınan duyumlara göre Xiaomi, Mi Mix 2s adlında yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürecek. Xiamo için tasarımı “s” modeli ile güncellemek ilk kez karşılaştığımız bir şey değil, Xiaomi Mi 5s de bunun kanıtı. Xiaomi Mi Mix 2s’e ait olduğu tahmin edilen görüntülerde sağ üst köşede bulunan ön kamera ve küçük çentiğe bakılırsa ön kısımların tamamen ekran olduğu düşünülüyor. Ayrıca belirtmek gerekir ki görselin gerçekliği henüz netleşmiş değil.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.