Xiaomi Redmi 7A Format Atma İşlemi!

/ 14 Mayıs 2020 / 491 / yorumsuz
Xiaomi Redmi 7A Format Atma İşlemi!

Bu yazımızda sizlere Xiaomi Redmi 7A cihazına nasıl format atacağınız konusunda yardımcı olacağız. Xiaomi Redmi 7A cihazınıza virüs bulaşabilir ve bazı donmalardan kaynaklı olarak format atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızı sıfırlardığınız zaman ilk gün aldığınız haline geri dönecektir. Bu yüzden cihazınıza format atmadan önce yedeklemeniz gerekecektir. Yedeklemediğiniz zaman galeriniz, rehberiniz, dosyalarınız silinebilir. Şarj seviyenizin de %50’nin üstünde olmasına dikkat edin.

Xiaomi Redmi 7A cihazınıza format atmak için menüye girin. Daha sonra Ayarlar alanına geçin. Yedekle ve Sıfırla alanına bastıktan sonra, fabrika ayarlarını sıfırla alanına basın. Telefonu Sıfırla ve her şeyi sil adımlarına tıkladıktan sonra cihazınızın sıfırlama işlemi gerçekleşecektir.

Bu yöntem dışında cihazınızı kapatarak da sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak telefonu kapatın. Daha sonra ses açma ve güç düğmesine aynı anda basılı tutun. Ekrana logo gelene kadar basılı tutmaya devam edin. Logoyu gördüğünüz zaman basmayı bırakın ve Wipe Data, Wipe Data All, Comfirm, Reboot System Now adımlarını takip edin. Bu adımlar sayesinde sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.