”Hiç Ağ Bulunamadı” Hatası Nasıl Giderilir?

/ 13 Ekim 2019 / 3.984 / yorumsuz
”Hiç Ağ Bulunamadı” Hatası Nasıl Giderilir?

Genellikle bilgisayar ağ bağlantılarında “Hiç ağ bulunamadı”  hatasıyla çok fazla karşılaşırız. Bu sorunla nasıl baş edebiliriz bir bakalım.

Bilgisayarınızın bağlı olduğu wifi ağındaki bağlantıları algılamıyor olabilir. Genel olarak sürücü sorunları yaşanıyor, ağ kartı sürücüsünü güncellemek bu soruna iyi gelebilir.

  • Win+R basarak, çalıştır penceresini açalım.
  • devmgmt.msc komutunu yazın ve aygıt yöneticisini açın.
  • Ayarlar kısmına gelin, “ağ bağdaştırıcılar” ‘ı seçin.
  • Bu kısımdan sürücü güncelleyin, eğer mevcut sürücü ise daha önceki bağlı olduğunuz ağları bilgisayarınızdan kaldırın.

Ağ kartınızın markası ve modeline göre web sitesine gidin ve sürücülerinizi işletim sistemine göre güncel driver bulun ve güncelleyin.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz