İOS 12 Güncellemesi Ne Zaman Yayımlanacak?

/ 26 Eylül 2018 / 407 / yorumsuz
İOS 12 Güncellemesi Ne Zaman Yayımlanacak?

İOS 12 Güncellemesi Ne Zaman Yayımlanacak?

İşletim sistemleri için yeni güncellemeler özelliklerin geliştirilmesi, var olan sorunların çözülmesi ve güncelleme gelen cihazın çok daha iyi çalışması gibi pek çok avantaj sağladığı için büyük önem taşıyor. iPhone sahipleri bu nedenle büyük bir heyecanla cihazlarına İOS12 güncellemesi gelmesini bekliyor. Peki, Apple İOS12 güncellemesi ne zaman yayımlanacak?

Cihazlara Kademeli Olarak Dağıtılmaya Başlandı

İOS12 güncellemesi belirlenen cihazlara kademeli olarak dağıtılmaya 17 Eylül 2018 tarihi itibari ile başladı. Yani bazı cihazlar güncellemeyi aldılar, kalan cihazlar için ise Apple firması güncellemeyi kademeli olarak dağıtmaya devam ediyor. Apple tarafından düzenlenen özel lansman çalışması ile duyurulan iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri zaten İOS12 güncellemesi yüklü olarak satışa sunulacak.

Hangi Cihazlara İOS12 Güncellemesi Gelecek

İOS11 işletim sistemi yüklü olan tüm cihazlar İOS12 güncellemesi alacak. Yani bu durumda iPhone 5S cep telefonu modeli ve sonrası, iPad Mini 2 modeli ve sonrası, dördüncü nesil olarak tanımlanan iPad, iPad Air ve iPad Pro modelleri İOS12 güncellemesi alacak cihazlar arasında yer alacak. Gelecek olan güncelleme ile cihazın performansında ciddi anlamda bir artış sağlanacak. Kullanıcılar tarafından dile getirilen mevcut sorunlar çözülürken aynı zamanda eklenen yeni SİRİ kısa yol tuşları ile de kullanım büyük oranda kolaylaşacak. Yine güncelleme ile ekstra güvenlik önlemleri sağlanacak.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler