Mood Messenger Nedir, Nasıl Kullanılır?

/ 22 Ekim 2018 / 1.432 / yorumsuz
Mood Messenger Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mood Messenger Nedir, Nasıl Kullanılır?

 

Modd Messenger nedir diye merak edenlerin sayısı güç geçtikçe artıyor ve bizler de bunun araştırmasını yaparak Mood Messenger hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Akıllı telefonlarımıza kullandığımız SMS servisinin gelişmişi olarak düşünülebilir. Şimdiye kadar en iyi yapılmış SMS mesajlaşma uygulaması olarak görünüyor. Telefonlarınızdaki SMS hizmetini ele alacak ve eşsiz özellikleri ile anlık mesajlaşmada çığır açacak gelişmeler ve yenilikler sunuyor.

 

Mood Messenger Özellikleri Nelerdir?

  • Mood Messenger’ in özellikleri arasında yer alan tahmine göre emoji kullanılması otomatik olarak sunuluyor. Yani bir kelime yazdığınız zaman size öneri olarak gülen yüz emojisi görünecek.
  • Mood paylaşımı yapılabiliyor. Kendinizi çok mutlu hissettiğinizde, mutsuz, kızgın, endişeli gibi ruh halinizi paylaşabileceğiniz bir özelliğe sahiptir.
  • Mood Messenger aynı zamanda özelleştirilebiliyor. Tamamen kişinin isteğine göre hareket edebiliyor. Bildirim sesi, yüz ifadeleri, duvar kâğıtları, arka plan, yazı stilleri vs.
  • Mood Messenger ile doğrudan direkt olarak Youtube videoları izleyebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.
  • Konum gönderme hizmeti ise WhatsApp’ın alternatifi olarak düşünülüyor.
  • Medya özelliği ile fotoğraf, video paylaşımı yapılabiliyor.

Mood Messenger Nasıl Kullanılır?

 

İlgili Marketlerden ücretsiz olarak indirerek gerekli ayarları yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. WhatsApp gibi düşünülebilir. Birçok kişi son zamanlarda Mood Messenger ile WhatsApp arasında ne fark var diye merak etmektedir. WhatsApp kullanıcıları çok basit bir şekilde Mood Messenger’ı kullanabilirler.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.